NEVÜ ve Karadağ Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı

19 July 2019 1475
NEVÜ ve Karadağ Üniversitesi Arasında İkili İşbirliği Anlaşması İmzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu ile Karadağ Üniversitesi (University of Montenegro) Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi arasında ikili işbirliği anlaşması imzalandı.  

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı tarafından imzalanan anlaşma, Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürü v. Doç. Dr. Selçuk Akpınar tarafından Karadağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Stevo Popovıc’e teslim edildi.  Öğretim elemanı, idari personel ve öğrenci değişimlerini içeren ikili anlaşmanın NEVÜ ve Karadağ Üniversitesi arasındaki işbirliğini arttıracağı ümit edilmekte.

 Karadağ Üniversitesi tarafından yapılan habere aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

https://www.ucg.ac.me/objava/blog/1259/objava/49949-cooperation-agreement-between-faculty-for-sport-and-physical-education-of-the-university-of-montenegro-and-colleagues-from-turkey

Karadağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi tarafından 2020 yılında 17. si düzenlenecek olan Uluslararası Spor, Fiziksel Aktivite ve Sağlık Kongresine NEVÜ’nün de partner organizasyon olarak katılımı ile ilgili görüşmelerde de bulunuldu.

Kongre ile ilgili linke aşağıdan ulaşılabilir.

http://csakademija.me/conference/