Rektör Bağlı “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” Üzerine Konuşacak

05 Eylül 2019 859
Rektör Bağlı “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” Üzerine Konuşacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri” kapsamında il genelinde görev yapan okul idarecileri ve öğretmenlere  “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” konulu konferans verecek.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından , FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016 yılında ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğüne yönelik düzenlemiş olduğu hain darbe kalkışmasının üçüncü yılı dolayısıyla “Demokrasi ve Milli Birlik” ile “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” başlıkları adı altında konferanslar düzenlenecek.  10-13 Eylül 2019 tarihleri arasında Nevşehir merkez, merkeze bağlı ilçe, köy ve kasaba okullarında görev yapan okul idarecileri ve öğretmenlere yönelik gerçekleştirilecek olan konferans serilerinin ilk konuşmacı konuğu ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı olacak.

Rektör Bağlı, 10-11 Eylül 2019 tarihlerinde saat 15:00’de Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde  “Demokrasilerde Katılım, Hak ve Sorumluluk” üzerine konuşacak.