2020-2021 Bahar dönemi OSD Dersleri

03 Mart 2021 599
2020-2021 Bahar dönemi OSD Dersleri

OSD Dersleri Çarşamba günleri 15.00-17.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

S.No Dersi Yürütecek Öğretim Elemanın   
Adı-Soyadı Dersin  Adı
1 Şeyda Çiğdem ÖZKAN Suyun Sıradışı Kimyası
2 Mert KARIŞ Türkiye'nin Vahşi Doğası
3 Çağrı ESEN Ağız Sağlığıyla İlişkili Yaşam Kalitesi
4 Ömer ÜLKER İlk Yardım ve Acil
5 Melek Hilal KAPLAN Estetik Diş Hekimliği
6 Özden TAŞĞIN Badminton
7 Kürşat ÖZCAN Atçılık Binicilik
8 Sevtap GÜNAY KÖPRÜLÜ Film Çevirisi
9 Bahar İŞİGÜZEL Eğitimde Motivasyon II
10 Bengü AKSU ATAÇ Barış Eğitimi
11 İhsan ÜNALDI Etkili Öğrenme Yöntemleri
12 Davuıt SARITAŞ Bilimin Doğası ve Felsefesi
13 Kamile Sinem KÜÇÜK Rus Kültürüne Giriş II
14 İsmail Serdar ALTAÇ İngiliz Kültürüne Giriş
15 Ahmet UYSAL Genel Beşeri Coğrafya
16 Ahmet OĞUZ Nevşehir Tarihi, Kültürü ve Turistik Yerler II
17 Filiz YILMAZ Japon Kültürü II
18 Bahar Tuba FINDIK Bilimsel Etik
19 Ahmet ARI Anadolu Uygarlıkları II (Uzaktan Eğitim)
20 Gençay AKGÜL Etnobotanik
21 Recep KARA Satranç
22 Aysel KEKİLLİOĞLU Biyoçeşitlilik
23 Erdem TAZEGÜL Türk Dünyası Tarihi
24 Tuğba BAYRAKDARLAR  Türk Dünyası Folkloru II 
25 Faruk MANAV Felsefe ve Edebiyat
26 Kürşat İLHAN Siber Güvenlik
27 Metin DUYAR Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Finansal Yönetimi
28 Ebru TOPCU Göç Ekonomisi
29 Leyla KAHRAMAN YÜCE Siyaset Bilimi
30 Murat DEMİREL  Uluslararası İlişkilere Giriş
31 Gökhan SEÇME Matlab'a Giriş
32 Mustafa ÜNSALAN Marka Yönetimi
33 Ceylan BOZPOLAT Müşteri İlişkileri Yönetimi
34 Zülfikar DURMUŞ Kur'an Kıssaları II
35 Hatice DOĞAN Yaşayan Dünya Dinleri
36 E. Zehra TURAN Kariyer Planlama
37 Mustafa SAĞLAM Kur'an Öğreniyorum II
38 Halil İbrahim OĞUZ Meyve Bağ Yetiştirme Tekniği
39 Cüneyt BAĞDATLI Amatör Telsizcilik ve Acil Haberleşme
40 İsmail DİNÇER Kapadokyanın Jeolojik Yapısı
41 Mutluhan AKIN Depreme Hazırlık
42 Feyza DİNÇER Jeolojik Miras ve Jeoturizm
43 Ayşe ORHAN Süs Taşları
44 Ahmet ORHAN Arkeojeoloji
45 Musa Avni AKÇE Taşların Hikayesi
46 Yunus KARA İş Sağlığı ve Güvenliği
47 Kutay CÜNERAY Temiz Enerji ve Geri Dönüşüm
48 Sırrı Cem DİNÇ Yelken
49 M.Toprak KESKİN Dağcılık
50 Sinem PARLAKYILDIZ Spor Yönetimi ve Organizasyonu
51 Serkan UZLAŞIR Pilates
52 Osman DİŞÇEKEN Tenis
53 Aynur KIZILIRMAK Üreme Sağlığı
54 Nilay ÇAKICI İlk Yardım
55 Ayşegül ÖZCAN Toplumsal Cinsiyet
56 Zehra ÇALIŞKAN Özel Gereksinimli Çocuk Sağlığı
57 Meral BÜYÜKKURU Sürdürülebilir Turizm
58 Emrah KESKİN Hijyen ve Sanitasyon