Eğitim-İş Nevşehir Şube Başkanı Demir’den NEVÜ Rektörü Aktekin’e Ziyaret

19 Ocak 2024 468
Eğitim-İş Nevşehir Şube Başkanı Demir’den NEVÜ Rektörü Aktekin’e Ziyaret

Eğitim-İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Beraberinde Eğitim-İş Şubesi Mali Sekreteri Yavuz Koca ile birlikte NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, yürüttükleri sendikal faaliyetler hakkında Rektör Aktekin’e bilgi verdi. NEVÜ’nün eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra ulusal ve uluslararası alanlarda ortaya koyduğu başarılı çalışma ve projelerini yakından takip ettiklerini söyleyen Başkan Demir, bu başarıların gerek eğitim adına gerekse şehir adına memnuniyet verici olduğunu söyledi. Başkan Demir ayrıca Rektör Aktekin ve yönetimine üniversitede görev yapan akademik ve idari personelin özlük haklarının korunması, talep ve isteklerinin karşılanmasına yönelik yapmış oldukları objektif ve hakkaniyetli çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkürlerini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Aktekin ise,  Başkan İbrahim Demir ve Şube Mali Sekreteri Yavuz Koca’ya teşekkür etti. Üniversite yönetimi olarak göreve geldikleri gündün itibaren görev ve sorumluluklarını hakkıyla yerine getirmeye özen gösteren tüm akademik ve idari personelin mevzuatlar çerçevesinde özlük haklarını korumakla birlikte kendilerinin istek ve taleplerini de kanunlar ve imkânlar doğrultusunda karşılamaya büyük önem verdiklerini ifade etti.