NEVÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencileri Alacak

24 Ocak 2021 630
NEVÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencileri Alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü, 2020-2021 Eğitim -Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için tezli/tezsiz yüksek lisans ve doktora öğrencisi alacak. Ayrıca Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinin 9. maddesi uyarınca yatay geçiş yoluyla Anabilim Dallarına yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.

NEVÜ Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından 2020- 2021 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı için; Biyoloji Anabilim Dalı, Fizik Anabilim Dalı, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı, Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı, Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı, Kimya Anabilim Dalı, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı ve İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı programlarına yüksek lisans ve doktora öğrencileri alınacak.

Fen Bilimleri Enstitüsü ilanında belirtilen Doktora ve Yüksek Lisans programları için öğrenciler başvurularını http://aday.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden çevrimiçi olarak 25 Ocak–05 Şubat 2021 tarihlerinde, yabancı uyruklu öğrenciler ise başvurularını https://intstudent.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden 25 Ocak – 05 Şubat 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapacaklar.

Fen Bilimler Enstitüsü 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanına aşağıdaki linkten ulaşılabilirsiniz.

Link: https://fbe.nevsehir.edu.tr/tr/25975