Rektör Yardımcısı Çiçek, ‘Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne Katıldı

11 Kasım 2019 904
Rektör Yardımcısı Çiçek, ‘Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne Katıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek’in katıldığı Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi,  Aksaray Üniversitesi ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ortaklıkları ile düzenlenen “Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi” gerçekleştirildi.

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongrenin açılış törenine, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. İlyas Gökhan ile Prof. Dr. Cahit Tağı Çelik, NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, Aksaray Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, akademisyenler, davetliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programa konuşmacı olarak Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kudret Bülbül, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bekir Sıddık Gür ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl katıldılar.

Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl’ün sunumu sonrasında bilimsel oturumlar ile devam eden Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi, gerçekleştirilen sosyal etkinliklerin ardından sona erdi.