Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 5. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

25 Eylül 2020 171
Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 5. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 5. Yedek listeden kayıt yaptırmaya hak kazanan adayın sıralaması aşağıdaki linkte verilmiştir. Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adaylar 25.09.2020 tarihinde  saat 17:00'a kadar (sadece 1 gün) online veya şahsen kayıt yaptırabileceklerdir. Online kayıt yaptıracak adaylar mzeki@nevsehir.edu.tr e-posta adresine aşağıda istenilen belgeleri elektronik olarak göndermeleri gerekmektedir.

Önemli Not: Yukarıda belirtilen tarih ve saat sonrasında yapılacak kayıt işlemleri dikkate alınmayacaktır. Bu durumda olan kişiler kesin kayıt hakkından vazgeçmiş sayılırlar. Kayıt hakkı kazanan aday, eksik olan belgelerini belirlenen bir tarihe kadar getirmek şartıyla kaydını yaptırabilecektir.

Kayıt sırasında istenilen belgeler: 

- Lise Diploması

- "Antrenörlük Eğitimi Bölümünde okumasında sakınca yoktur" ibareli tek hekim onaylı sağlık raporu. Bu ibare yer almayan raporlar kabul edilmeyecektir.

- 1 adet vesikalık fotoğra (Son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır). 

Genel Kadın Adaylar 5.Tur Yedek Liste