Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 6. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

25 Eylül 2020 270
Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 6. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2020 Yılı Özel Yetenek Sınav 6. Yedek listeden kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların sıralaması aşağıdaki linkte verilmiştir. Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adaylar 28.09.2020 tarihinde  saat 17:00'a kadar (sadece 1 gün) online veya şahsen kayıt yaptırabileceklerdir. Online kayıt yaptıracak adaylar mzeki@nevsehir.edu.tr e-posta adresine aşağıda istenilen belgeleri elektronik olarak göndermeleri gerekmektedir.

Önemli Not: Yukarıda belirtilen tarih ve saat sonrasında yapılacak kayıt işlemleri dikkate alınmayacaktır. Bu durumda olan kişiler kesin kayıt hakkından vazgeçmiş sayılırlar. Kayıt hakkı kazanan aday, eksik olan belgelerini belirlenen bir tarihe kadar getirmek şartıyla kaydını yaptırabilecektir.

5. Yedek listeden kayıt hakkı kazanan adaylardan 613 başvuru numaralı Arife Yalım, 1099 başvuru numaralı Tülay Zeybek ve 146 başvuru numaralı Zeynep Dilik isimli adayların kesin kayıt hakkı kazanmalarına rağmen, bölümümüze kayıt yaptırmayacağı ile ilgili dilekçe verdiklerinden, bu adayların yerine 5.Yedek listeden 177 başvuru numaralı Sevinç Urat ve 54 başvuru nolu Evin Eklik isimli adaylar asil kayıt hakkı kazanmıştır.

Kayıt sırasında istenilen belgeler: 

- Lise Diploması

- "Antrenörlük Eğitimi Bölümünde okumasında sakınca yoktur" ibareli tek hekim onaylı sağlık raporu. Bu ibare yer almayan raporlar kabul edilmeyecektir.

- 1 adet vesikalık fotoğra (Son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır). 

Genel Kadın Adaylar 6. Tur Yedek Liste