Fikir Sizden Destek Bizden

21 Kasım 2020 671
Fikir Sizden Destek Bizden

Fikir Sizden Destek Bizden

Medipol Üniversitesi Girişimcilik Merkezi ile Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak yaptığımız görüşme ve anlaşma (destek anlaşması) neticesinde Üniversitemiz öğrencilerimize (Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora) TÜBİTAK BİGG'e müracaat kapsamında eğitim, danışmanlık ve mentörlük desteği verilecektir. 

Medipol Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu olarak; teknoloji ve yenilikçi iş fikri için TÜBİTAK tarafından verilecek 200 Bin TL'lik hibe imkanı ile hayalini kurduğunuz fikrinizi hayata geçirmek için tüm girişimcilerimizin başvurularını bekliyor. 

Süreç nasıl işliyor? 

Medipol Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, web üzerinden başvuru formu ile toplanan iş fikirlerini iki aşamalı bir eleme sistemine tabi tutacaktır. MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ (MEDİPOL GİM) iş fikirlerini; teknolojik düzeyi ve yenilikçi yönü, iş fikrinin uygulanabilirliği, iş fikrinin taşıdığı ticari değer, iş fikrinin rekabetçi düzeyi, iş fikri ekibinin nitelikleri ve iş fikrine uygunluğu vb. yönleri göz önünde bulundurarak değerlendirecektir.  

Değerlendirmeyi geçen iş fikirleri; MEDİPOL GİM'in eğitim ve mentorluk programına dahil olacaktır. TÜBİTAK'a Programı tamamlayan ve iş fikirlerini geliştiren girişimci adayları, iş planlarıyla TÜBİTAK'a başvuracak ve 200 bin TL'ye kadar olan hibe destekten yararlanmak için yarışacaktır. 

Bu sene tematik alt alanlarında yapılan güncelleme ile başvuru yapılabilecek konular çeşitlendirilmiştir. Çağrı dokümanına ulaşmak için tıklayınız.

Başvuru yapılacak Tematik alanlar; 

            Akıllı Ulaşım 

            Enerji ve Temiz Teknolojiler 

            Akıllı Üretim Sistemleri (Sanayide Dijital Dönüşüm) 

            İletişim ve Sayısal Dönüşüm 

            Sağlık ve İyi Yaşam 

            Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme 

 SON BAŞVURU TARİHİ: 15 Aralık 2020  

ŞİMDİ BAŞVURUN! 

NÜKMER, Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğü. 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz..LETIŞIM BİLGİLERİ:

Tel: 0(216) 681 51 00