Rektör Aktekin, Eğitim Fakültesini Ziyaret Etti

26 Şubat 2021 583
Rektör Aktekin, Eğitim Fakültesini Ziyaret Etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, NEVÜ Eğitim Fakültesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’in Eğitim Fakültesini ziyaretlerinde kendilerini Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Meydan, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Davut Sarıtaş ve Doç. Dr. Şeyma Akkaya Deviren karşıladı. 

Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ali Meydan ve Dekan Yardımcılarıyla bir süre görüşen Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, Üniversite Senatosunun Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tavsiye kararlarını da göz önünde bulundurularak 01 Mart 2021 tarihinde Eğitim Fakültesinin de aralarında bulunduğu bazı Fakülte ve Meslek Yüksekokullarında hibrit eğitime geçmeye yönelik aldığı karar doğrultusunda yapılan hazırlıklar ile alınan tedbirler hakkında kendileriyle istişarelerde bulundu.

Daha sonra Fakülte içesinde bulunan bölüm ve programlara ait derslik, atölye, laboratuvar ve birimleri gezerek incelemelerde bulunan Rektör Aktekin, Fakültede görev yapan öğretim üyelerini de odalarında tek tek ziyaret ederek kendilerinin istek ve taleplerini dinledi.