Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2021 Yılı Özel Yetenek Sınavı 9. Tur Yerleştirme Sonuçları

22 Eylül 2021 184
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2021 Yılı Özel Yetenek Sınavı 9. Tur Yerleştirme Sonuçları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümünden kayıt silinmesi sebebiyle yedekten hak kazanan adayın işlemlerini, 23 Eylül 2021 tarihi saat 17:00'a kadar tamamlamaları zorunludur.

Bu tarihte kaydını yaptırmayan adayın yerine 10. tur listeden adaylar çağırılacaktır.

Kayıtlar Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümü Öğrenci işlerinde yapılacaktır.

Bölümümüze kayıt yaptıran adaylar, isteğe bağlı İngilizce hazırlık eğitimi alabileceklerdir. İngilizce hazırlık okumak isteyen adayların konuyla ilgili formu kayıt sırasında doldurması gerekmektedir.

 

ERKEK

Kayıt sırasında istenilen belgeler;

  • 1 adet Lise Diplomasının aslı veya noter onaylı aslı gibidir ve fotokopisi
  • 1 adet vesikalık fotoğraf
  • 1 adet Devlet veya Özel Hastanelerden alınan "Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümünü okumasında sakınca yoktur" ibareli tam teşekküllü sağlık raporu (Heyet Raporu). Bu raporun alınması belli bir süreyi kapsadığından adayların bu konuda dikkatli olmaları ve hastanelere başvuruda gecikmemeleri önemlidir. Heyet Raporunda en az 5 farklı hekim onayı ve imzası olması şarttır. Heyet raporunu kayıt tarihlerinde teslim edemeyen adaylar, şahsen kayıt sırasında heyet raporunu en geç 30 Eylül 2021 saat 17:00'a kadar teslim edeceklerine dair imzalı taahhütnameyi verdiklerinde kayıtları yapılacaktır.

         Taahhütname Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.