NEVÜ SBE Dergisi Aralık Sayısı Yayımlandı

14 Ocak 2022 845
NEVÜ SBE Dergisi Aralık Sayısı Yayımlandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü (SBE) tarafından çıkarılan ‘Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi’nin ‘Aralık’ sayısı yayımlandı.   

NEVÜ SBE Dergisi  sosyal bilimler alanlarında ve disiplinler arası çalışmalarda bilime katkı sağlayacak teorik ve/veya uygulamalı makaleleri yayımlayarak yüksek akademik standartlarda bilime katkı sağlamayı, küresel bir bakış açısıyla özgür bilimsel düşünce gücünü desteklemeyi, meslek kuruluşları ve bireylerin ulusal ve uluslararası gelişimlerine yardımcı olmayı, alanındaki gelişmeleri takip etmeyi ve bu alanlarda kaynak oluşturmayı amaçlamakta.

Gönderilen makalelerin çift taraflı kör hakemlik uygulamasına tabi tutulan ve intihal taramasından geçirilen NEVÜ SBE Dergisi’nin yayın dili Türkçe, İngilizce ve Almanca olup, TR Dizin, SOBIAD, InfoBaseIndex, i2or 9, JournalFactor, OAJ gibi ulusal ve uluslararası dizinlerde taranmaktadır.

Yılda 4 sayı olarak yayınlanan ve ‘DergiPark’ üzerinden yayın yapan ‘NEVÜ SBE Dergisi’nin ‘Aralık’ sayısına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.  

Link: https://dergipark.org.tr/tr/pub/nevsosbilen/issue/67629