Rektör Aktekin Gülşehir Sosyal Bilimler MYO Akademik Kurul Toplantısına Katıldı

20 Eylül 2022 349
Rektör Aktekin Gülşehir Sosyal Bilimler MYO Akademik Kurul Toplantısına Katıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından, ‘2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı’ gerçekleştirildi.

NEVÜ Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’in katılımıyla Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Kurul Toplantısı’nda; Gülşehir Sosyal Bilimler MYO Müdürü Dr. Erdem Selman Develi, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet Uçar ve Öğr. Gör. Sıddık Ünal ile Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları hazır bulundu.

Toplantının açılışında konuşan ve yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulunan Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, öğrenci odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversite olarak yeni eğitim-öğretim yılında da öğrencilerin alacakları eğitimle birlikte kendilerini bilimsel, kültürel ve sosyal alanlarda daha da geliştirecekleri çalışmalara büyük önem verdiklerini söyledi. Aktekin bu kapsamda, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’ün ve üniversitenin belirlediği mevzuat ve hedefler doğrultusunda bundan sonra da güzel ve başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacaklarını sözlerine ekledi.

Gülşehir Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Erdem Selman Develi’nin yeni eğitim-öğretim yılına yönelik hazırlıklara dair bilgi verdiği toplantı, Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin’in öğretim elemanlarının yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında dile getirdikleri istek ve taleplerini alması ile sona erdi.