Nevşehir Lisesi Öğrencilerinden NEVÜ’ye Ziyaret

30 Eylül 2022 303
Nevşehir Lisesi Öğrencilerinden NEVÜ’ye Ziyaret

Nevşehir Lisesi son sınıf öğrencileri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’yü ziyaret ederek, üniversitenin akademik birim ve sosyal tesislerini gezdi.

Nevşehir Lisesi öğrencilerine yönelik düzenlenen tanıtım ve bilgilendirme ziyaretlerinde kendilerine, NEVÜ Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezi (NÜKMER) Müdür Yardımcısı Dr. Toprak Keskin eşlik etti.

Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde yer alan; Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi, Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi, Eğitim Fakültesi gezdirilen öğrencilere buralarda görevli akademik ve idari personel tarafından atölyeler, derslikler, idari birimler, kurumsal işleyiş, öğrencilere sunulan imkanlar hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Son olarak ulusal ve uluslararası düzeyde birçok değişik sportif faaliyetlere ev sahipliği yapmasının yanı sıra üniversite içi sportif faaliyetlerin de gerçekleştirilen Spor Merkezi’ni gezen öğrencilere, üniversitenin diğer spor tesisleri ve Atçılık Binicilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (AT-BİN) hakkında bilgi verildi.

Nevşehir Lisesi Öğrencilerinden NEVÜ’ye Ziyaret Nevşehir Lisesi Öğrencilerinden NEVÜ’ye Ziyaret Nevşehir Lisesi Öğrencilerinden NEVÜ’ye Ziyaret