Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı 3. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

15 Eylül 2023 275
Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı 3. Tur Yedek Yerleştirme Sonuçları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümünü yedekten kazanan adayların kayıt işlemlerini, 18 Eylül - 19 Eylül 2023 tarihleri arasında saat 17:00'a kadar tamamlamaları zorunludur. Bu tarihler arasında kayıtlarını yaptırmayan adayların yerine 4. Tur yedek listeden adaylar çağırılacaktır.

Kayıtlar Spor Bilimleri Fakültesi Öğrenci İşleri'nde yapılacaktır.

Bölümümüze kayıt yaptıran adaylar, isteğe bağlı İngilizce hazırlık eğitimi alabileceklerdir. İngilizce hazırlık okumak isteyen adayların Spor  Bilimleri Fakültesi Öğrenci İşleri'ne kayıt esnasında sözlü olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Erkek

Kadın

Kayıt sırasında istenilen belgeler;

  • 1 adet Lise Diplomasının aslı veya noter onaylı aslı gibidir ve fotokopisi
  • 2 adet vesikalık fotoğraf
  • 1 adet Devlet veya Özel Hastanelerden alınan "Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümünü okumasında sakınca yoktur" ibareli tam teşekküllü sağlık raporu (Heyet Raporu). Bu raporun alınması belli bir süreyi kapsadığından adayların bu konuda dikkatli olmaları ve hastanelere başvuruda gecikmemeleri önemlidir. Heyet Raporunda en az 5 farklı hekim onayı ve imzası olması şarttır. Heyet raporunu kayıt tarihlerinde teslim edemeyen adaylar, şahsen kayıt sırasında heyet raporunu en geç 2 Ekim 2023 saat 17:00'a kadar teslim edeceklerine dair imzalı taahhütnameyi verdiklerinde kayıtları yapılacaktır.
  • Spor Özgeçmiş belgesi (Islak imzalı onaylı veya karekodlu olmalıdır).

          Taahhütname Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.