Sınavlara Hazırlanan NEVÜ’lülere İkramlar Devam Ediyor

21 Kasım 2023 461
Sınavlara Hazırlanan NEVÜ’lülere İkramlar Devam Ediyor

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi ara sınavlarına hazırlanan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) öğrencilerine, moral ve motivasyon amaçlı ikramlar devam ediyor.

NEVÜ Rektörlüğü’nün sınav dönemlerinde öğrencilere yönelik düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği ikram stantları,  yeni eğitim-öğretim yılının ilk sınavı olan güz dönemi ara sınavı ile yeniden başladı. Bu kapsamda üniversite merkez yerleşke içerisinde yer alan Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi'nin 7/24 salonunu sınav boyunca öğrencilerin kullanımına sunan NEVÜ Rektörlüğü, ayrıca Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı koordinesinde öğrencilere sınav boyunca 19:00- 21:00 saatleri arasında sıcak çorba ve çay ikramına devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi'nden İkram Standı

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü de NEVÜ Hoca Ahmed Yesevi Kütüphanesi’nde açtığı ikram standı ile sınava hazırlanan NEVÜ’lü öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuyor.

Öğrenciler Teşekkürlerini İletti

Türkiye’nin ve dünyanın farklı coğrafyalarından gelerek NEVÜ’de eğitim gören öğrenciler,  NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve yönetimi ile Nevşehir Belediyesi'ne sınav boyunca kendilerine sundukları çeşitli ikramlarından ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.