NEVÜ Sosyoloji Bölüm Öğrencileri Bilgilendirildi

29 Aralık 2023 671
NEVÜ Sosyoloji Bölüm Öğrencileri Bilgilendirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü öğrencilerine yönelik Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne ziyaret düzenlendi.

NEVÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde “Aile Sosyolojisi” dersi kapsamında öğrencilere yönelik,  Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Yavuzer koordinesinde Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette; Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans Salonunda öğrencilerle bir araya gelen kurum Şube Müdürü Elife Çelik, SHM Kuruluş Müdürü Fatih Özel, ŞÖNİM Kuruluş Müdürü Emine Develi,  Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Birim Sorumlusu Fatma Aşı, Sosyolog Muhammed Yıldırım, Eğitim Hizmetleri Birim Sorumlusu Tahsin Aker ve Çocuk Hizmetleri Birim Sorumlusu Sariye Nur Şahin, yetki ve sorumluluk alanları başta olmak üzere kurumun yürüttüğü çalışmalara dair öğrencilere bilgiler vererek sorularını cevapladılar.

Öğrenciler kendilerine sunulan misafirperverlikten ve bilgilendirilmelerinden dolayı kurum yetkililerine teşekkürlerini ifade ederlerken, kurum yetkilileri ise kurumlar arası ikili iş birlikleri önemsediklerini belirttiler.