AHİKA Genel Sekreteri Varol ve Havalimanı Müdürü Yılmaz’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

11 Şubat 2021 258
AHİKA Genel Sekreteri Varol ve Havalimanı Müdürü Yılmaz’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Genel Sekreteri Bekir Varol ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Nevşehir Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Rektör Aktekin’i makamında ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Genel Sekreteri Bekir Varol ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Nevşehir Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz, ayrıca Aktekin’e kurum olarak yürüttükleri çalışmalar ve faaliyet alanları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AHİKA Genel Sekreter Varol ve Havalimanı Müdürü Yılmaz’a teşekkür eden Rektör Aktekin ise, üniversite olarak kurumlar arası ikili işbirliklerine büyük önem verdiklerini söyledi. Aktekin bu kapsamda özellikle şehrin ve bölgenin sahip olduğu başlıca değer ve istihdam alanlarında belirlenen hedeflere ulaşması için, üniversite olarak kamu yararı için yapılacak her türlü projeye destek vererek ortak oldukları gibi bundan sonrada desteklerinin artarak devam edeceğini ifade etti.