Nevşehir SMMMO’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

03 Ocak 2024 430
Nevşehir SMMMO’dan Rektör Aktekin’e Ziyaret

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Filiz Sayın, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i beraberinde Başkan Yardımcısı Bayram Şahin, Eğitim Komisyonu Başkanı Engin Ersin ve sekreter Faruk Arıkan ile birlikte makamında ziyaret eden Başkan Filiz Sayın, yürüttükleri çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdi.  Sayın konuşmasında SMMMO olarak NEVÜ’nün bilimsel birikiminden yararlanmaya yönelik her türlü faaliyetlere de hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Sayın ve beraberindeki heyete teşekkür eden Aktekin ise eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra üniversite-sektör iş birliğine büyük önem verdiklerini söyledi. Aktekin bu kapsamında NEVÜ’nün sahip olduğu imkân, bilgi ve birikimlerini ilgili sektörlerle birleştirecek her türlü iş birliklerine de açık olduklarını ifade etti.   

Rektör Aktekin daha sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mutluhan Akın’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Sayın ve beraberindeki heyet ile bir süre görüştü.